Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej

Budynek Szkoły

Gimnazjum Publiczne w Lubatowej oraz Szkoła Podstawowa w Lubatowej mieszczą się w jednym budynku.

#000000

Pomnik Poległych w Lesie Grabińskim

Wśród społeczności Iwonicza, Lubatowej i okolicznych miejscowości, pomimo upływu lat, wciąż żywa jest pamięć o Tych co zginęli w nierównej walce, o tych podstępnie zamordowanych.

#000000

Kościół z Pańskiego Działu

W Lubatowej możemy zobaczyć Piękny Kościół.

#000000

Miejsce poświęcone czci Jana Pawła II

Nasza szkoła nosi imię Jana Pawła II dlatego znajduje się kącik poświecony Papieżowi Janowi Pawłowi II

#000000

Budynek Szkoły

Budynek szkoły podstawowej i gminazjum w Lubatowej

#000000
http://gimnazjumlubatowa.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8890211.jpg
http://gimnazjumlubatowa.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8360532.jpg
http://gimnazjumlubatowa.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/3143733.jpg
http://gimnazjumlubatowa.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/6507394.jpg
http://gimnazjumlubatowa.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/9982491.jpg
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail

W Y W I A D Ó W K A

Email Drukuj PDF

Wywiadówka wszystkich klas gimnazjalnych odbędzie sie w środę 21 września 2016r. o godz 16.00.

Serdecznie zapraszam

SAMORZĄD UCZNIOWSKI WYBRANY!

Email Drukuj PDF

We wtorek 12 września 2016r. wszyscy uczniowie naszego gimnazjum wybrali nowy Samorząd Uczniowski. Wśród kandydatów, którzy od początku nowego roku szkolnego prowadzili "kampanię wyborczą" znaleźli się uczniowie trzecich klas gimnazjum. Komisja wyborcza pod przewodnictwem pani Marty Bogacz i pani Agnieszki Kubusiak, opiekunek SU w poprzednim roku szkolnym, oraz wybranych uczniów, natychmiast po głosowaniu przeliczyła głosy. Oddano 104 ważne głosy na 120 uczniów w szkole.

Największą liczbę głosów i tym samym funkcję Przewodniczącej zdobyła Dominika Murdzek z klasy 3a.

Zastępcą został Krystian Ferenc z klasy 3b.

Skarbnikiem - Izabela Zając  z klasy 3b.

Sekretarzem - Diana Pasek we współpracy z Moniką Zygmunt z klasy 3b.

Pozostałymi członkami SU w nowym roku szkolnym zostały uczennice, które startowały w wyborach: Weronika Jakubczyk i Zuzanna Kowalska, obie z klasy 3a. Do Samorządu Uczniowskiego wchodzą również uczniowie wybrani do klasowych samorządów z tzw. "trójek klasowych".

Wybranym życzymy owocnej współpracy w nowym roku szkolnym oraz wielu kreatywnych pomysłów na naszą szkołę.

GRATULUJEMY!!!

Biwak integracyjny 11 DH w Iwli

Email Drukuj PDF

W dniach 9-10 września 2016 roku nasza drużyna wybrała się na biwak do Iwli. Oprócz wesołej zabawy harcerzy, zajęć metodycznych w grupach, druhowie wzięli udział w uroczystości odsłonięcia pomnika upamiętniającego ofiary operacji dukielsko-preszowskiej. Harcerze maszerowali w rytm marsza, podczas przemarszu służb mundurowych, uświetnili również tę uroczystość swoim śpiewem w części artystycznej i podczas poczęstunku w sali domu ludowego w Iwli.

Ubezpieczenie NNW uczniów

Email Drukuj PDF

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) jest całkowicie dobrowolne i ubezpieczają się tylko te osoby, które chcą i wpłacą składkę.

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie będą ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) w firmie ubezpieczeniowej, wybranej przez rodziców uczniów zainteresowanych. Wyboru dokonają na stosownym zebraniu.

Oferty złożyli:

PZU: suma ubezpieczenia 12.000zł, składka roczna - 59zł

Gothaer: suma ubezpieczenia 12.000zł, składka roczna - 50zł

Wpłatę składki uregulują rodzice indywidualnie z wybraną firmą

 

11 DH na uroczystości odsłonięcia pomnika upamiętniającego ofiary operacji dukielsko-preszowskiej

Email Drukuj PDF

W dniu 10 września 2016 roku w Iwli odbyła się uroczystość odsłonięcia i poświęcenia pomnika upamiętniającego wszystkie ofiary operacji dukielsko - preszowskiej - jednej z największych operacji górskich II wojny światowej. Uroczystość została poprzedzona Mszą Świętą, w której wzięli udział zaproszeni goście: władze powiatu, gminy Dukla, goście z Czech, Słowacji ( z honorowym gościem - prawnukiem generała Svobody), mieszkańcy Iwli, orkiestra dęta z Miejsca Piastowego i harcerze z naszej 11 DH. Po części oficjalnej harcerze wzięli udział w części artystycznej pt. "Moja ojczyzna".

Nowy rok szkolny 2016/2017

Email Drukuj PDF

Nowy rok szkolny 2016/2017
1 września 2017 r. rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/2017
Godz. 9.00 msza święta
Godz.10.00 spotkanie organizacyjne z wychowawcami
Serdecznie zapraszamy

Podziękowanie dla sponsorów

Email Drukuj PDF

Wdzięczność trudno jest ubrać w słowa…

wtedy proste - ,,dziękujemy"- zawiera wszystko co chcemy wyrazić! 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Lubatowej składają serdeczne podziękowanie wszystkim Sponsorom, którzy wspierali i wspierają naszą placówkę. Ta życzliwa pomoc przybiera różne formy. Dzięki Państwa ofiarności nauka i praca w naszej szkole staje się przyjemniejsza, możemy osiągać wysokie wyniki w nauce oraz odnosić sukcesy w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych.

Szczególne podziękowanie kierujemy do:

- firmy Dromader za ufundowanie biletów miesięcznych dla absolwentów gimnazjum,

- firmy Trans-Usługi za ufundowanie biletów miesięcznych dla absolwentów gimnazjum,

- Centrum Promocji Zdrowia Sanvit Iwonicz-Zdrój za ufundowanie nagród, w postaci wejściówek na basen, dla uczniów gimnazjum.

Dziękujemy wszystkim  Rodzicom, którzy angażują się w życie szkoły - pomagają organizować uroczystości i wycieczki dla uczniów, poszukują sponsorów, udzielają się w Radzie Rodziców, wspierają oraz doceniają pracę nauczycieli.

Zestaw podrecznikow i ćwiczeń w r.szk. 2016/2017

Email Drukuj PDF

Wykazy podreczników i ćwiczeń obowiązujących w r.szk. 2016/2017 znajdują się w zakładce UCZEŃ/Zestaw podręczników. Przypominam, że klasy 1 i 2 nie kupują żadnych podręczników i ćwiczeń, ponieważ otrzymają je bezpłatnie z biblioteki szkolnej we wrześniu 2016. Natomiast klasy 3 mogą odkupić sobie podręczniki od absolwentów klas 3

X Gminny Konkurs Języka Angielskiego Check Your English

Email Drukuj PDF

W dniu 13 czerwca 2016 roku, troje laureatów (spośród 13 uczestników) szkolnego konkursu języka angielskiego w naszym gimnazjum wzięło udział w jubileuszowym, X Gminnym Konkursie Języka Angielskiego „CHECK YOUR ENGLISH”. Konkurs, jak co roku został przygotowany przez nauczyciela języka angielskiego w Lubatówce – pana Bogdana Trygara. Po troje uczniów w gimnazjów w naszej gminie zmagało się z zadaniami sprawdzającymi umiejętności zawarte w podstawie programowej z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym.

W konkursie uczestniczyli uczniowie z Iwonicza Zdroju, Iwonicza, Lubatówki oraz nasza trójka: Karolina Folcik, Jakub Piotrowski oraz Łukasz Buczek, który zasilił grono uczestników po dogrywce na etapie szkolnym. Do konkursu przygotowywała ich pani Marta Bogacz – nauczycielka języka angielskiego w naszym gimnazjum. Na podium stanęli uczniowie gimnazjum w Iwoniczu Zdroju oraz gimnazjum w Iwoniczu, a nagrody wręczył Burmistrz Iwonicza Zdroju – pan Witold Kocaj. Zwycięzcom gratulujemy! Czekamy na kolejną edycję!

Dzień Matki i Dzień Ojca

Email Drukuj PDF

W związku z dzisiejszym Świętem Ojców przypominamy wydarzenie, które obchodziliśmy 1 czerwca 2016 roku w naszym gimnazjum. Nasze zaproszenie przyjęło liczne grono Rodziców. To dla nich przygotowaliśmy część artystyczną, ktorej towarzyszył poczęstunek. Atrakcją dnia był program "Twoja twarz brzmi znajomo"przygotowany przez klasę II B, oraz układy taneczne prezentowane przez dziewczęta grupy ARES. Uroczystośc została zakończona ogłoszeniem zwycięzcy konkursu plastycznego "Portret mojej Mamy/mojego Taty". dzień zakończył się dyskoteką z okazji Dnia Dziecka.

I Zjazd Szkół im. Jana Pawła II Województwa Podkarpackiego

Email Drukuj PDF

altW maju bieżącego rok w Tyczynie, odbył się I Zjazd Szkół im. Jana Pawła II Województwa Podkarpackiego, w którym uczestniczyły cztery uczennice (Agnieszka Słyś, Magdalena Turek, Anna Cichoń, Natalia Stanisz) wraz z opiekunem panią Agnieszką Kubusiak. Najpierw miała miejsce Msza Św., poświęcona osobie patrona. Ksiądz biskup podczas kazania skierował prośbę do młodzieży, aby szła swoją własną drogą, naśladując tak Wielkiego Polaka, jakim był nasz rodak - Karol Wojtyła. Następnie wszyscy przeszli pod pomnik Papieża, aby złożyć kwiaty. Potem uczniowie udali się na mały poczęstunek. Atrakcją Zjazdu była zespół "Wyrwani z niewoli", składający się z Piotra i Jacka. Artyści zaśpiewali kilka utworów, podzielili się z publicznością swoją historią z życia, udzielili rad i przestrzegli przed zboczeniem z właściwej ścieżki. Mamy nadzieję, że takich spotkań będzie więcej, a grono zaproszonych będzie się powiększało z roku na rok. 

alt

Strona 3 z 21