Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej

Budynek Szkoły

Gimnazjum Publiczne w Lubatowej oraz Szkoła Podstawowa w Lubatowej mieszczą się w jednym budynku.

#000000

Pomnik Poległych w Lesie Grabińskim

Wśród społeczności Iwonicza, Lubatowej i okolicznych miejscowości, pomimo upływu lat, wciąż żywa jest pamięć o Tych co zginęli w nierównej walce, o tych podstępnie zamordowanych.

#000000

Kościół z Pańskiego Działu

W Lubatowej możemy zobaczyć Piękny Kościół.

#000000

Miejsce poświęcone czci Jana Pawła II

Nasza szkoła nosi imię Jana Pawła II dlatego znajduje się kącik poświecony Papieżowi Janowi Pawłowi II

#000000

Budynek Szkoły

Budynek szkoły podstawowej i gminazjum w Lubatowej

#000000
http://gimnazjumlubatowa.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8890211.jpg
http://gimnazjumlubatowa.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8360532.jpg
http://gimnazjumlubatowa.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/3143733.jpg
http://gimnazjumlubatowa.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/6507394.jpg
http://gimnazjumlubatowa.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/9982491.jpg
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail

XI Pielgrzymka Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

Email Drukuj PDF

  Dnia 5 października 2011 roku, tj. w środę, uczniowie klas 3 Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Lubatowej uczestniczyli w XI pielgrzymce Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasnej Górze. Kierownikiem wyjazdu był Pan Józef  Such, a  opiekę nad młodzieżą sprawowały Panie: Renata Such, Renata Turek, Paulina Domaradzka, Agata Jastrzębska, Łucja Jakieła.

Dzień Chłopaka w naszym gimnazjum

Email Drukuj PDF
   100_4201.jpg - 865.89 KbW dniu 30 września 2011 roku, tj. w piątek, obchodziliśmy w naszym gimnazjum Dzień Chłopaka. Chciałyśmy, aby ten czas był dla naszych kolegów wyjątkowy, dlatego też przygotowałyśmy dla nich kolorowe muchy, które noszone na szyi w tym dniu zwalniały z odpowiedzi. Ponadto obdarowałyśmy Panów słodkimi paczuszkami wypełnionymi drobnymi ciasteczkami. W dziewięciu niespodziankach znajdowały się bonusy, czyli karteczki z napisaną nagrodą np. zakup słodkości w sklepiku lub plusy otrzymane z języka niemieckiego. Koledzy byli bardzo zadowoleni  z prezentów i świetnie prezentowali się z kokardami. Ten dzień z pewnością chłopcy zapamiętają na dłużej. 
 
Jeszcze raz Naszym Kolegom życzymy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
 
Samorząd Uczniowski, Patrycja Bara

Pomóżmy Marcinowi

Email Drukuj PDF

Samorząd Uczniowski organizuje "Akcję zbierania zakrętek".  Zarząd Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum Publicznego w Lubatowej postanowił, rozkręcić w naszej szkole „zakręconą akcję”. Polega ona, na zbieraniu plastikowych zakrętek na cele charytatywne. Osobą, której pragniemy pomóc jest 25-letni Marcin Statuch, który pochodzi z Sandomierza. 16 czerwca 2009 r. miał wypadek – na stacji kolejowej w Niemczech został porażony prądem mechanicznym.  Odzyskał przytomność dopiero po dziewięciu dniach i wtedy dowiedział się, że ma amputowane obie nogi poniżej kolan. Lekarze musieli wykonać także przeszczep skóry lewego ramienia. Obecnie Marcin chodzi dzięki protezom, tzw. tymczasowym, ale używanie tych protez sprawia mu dużo bólu i ogranicza swobodę ruchów (nie ma mowy o tym, żeby pobiegać czy podskoczyć).  Marcin bardzo chce wrócić do aktywnego życia, chce wrócić do pracy jako kucharz, bo to jego wymarzony (i wyuczony) zawód. Chciałby również uprawiać jakiś sport. Jednak, aby to zrobić potrzebuje dobrej jakości protez nóg – z wysokiej klasy komponentów, z ruchomymi stopami.

Witamy na nowej stronie

Email Drukuj PDF

Witamy na nowej stronie internetowej Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Lubatowej. Mamy nadzieję, że spełni ona oczekiwania uczniów, rodziców i nauczycieli. Zapraszamy do współpracy i czekamy na sugestie i uwagi.

Strona 21 z 21