Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej

Budynek Szkoły

Gimnazjum Publiczne w Lubatowej oraz Szkoła Podstawowa w Lubatowej mieszczą się w jednym budynku.

#000000

Pomnik Poległych w Lesie Grabińskim

Wśród społeczności Iwonicza, Lubatowej i okolicznych miejscowości, pomimo upływu lat, wciąż żywa jest pamięć o Tych co zginęli w nierównej walce, o tych podstępnie zamordowanych.

#000000

Kościół z Pańskiego Działu

W Lubatowej możemy zobaczyć Piękny Kościół.

#000000

Miejsce poświęcone czci Jana Pawła II

Nasza szkoła nosi imię Jana Pawła II dlatego znajduje się kącik poświecony Papieżowi Janowi Pawłowi II

#000000

Budynek Szkoły

Budynek szkoły podstawowej i gminazjum w Lubatowej

#000000
http://gimnazjumlubatowa.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8890211.jpg
http://gimnazjumlubatowa.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8360532.jpg
http://gimnazjumlubatowa.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/3143733.jpg
http://gimnazjumlubatowa.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/6507394.jpg
http://gimnazjumlubatowa.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/9982491.jpg
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail

Zajęcia z kosmetologiem

Email Drukuj PDF

Dnia 1.03.2016 roku dziewczęta z klas drugich miały możliwość wzięcia udziału w zajęciach z licencjonowanym kosmetologiem, stażystką laboratorium kosmetycznego Sabiną Zimą, których głównym tematem była pielęgnacja skóry twarzy oraz analiza składu powszechnie używanych kosmetyków. Głównym zadaniem prowadzącej było uświadomienie młodych dziewcząt jak działają producenci kosmetyków oraz na co należy zwracać uwagę, aby sobie nie zaszkodzić kupując dany kosmetyk.

Rekrutacja, oddziały sportowe i egzamin

Email Drukuj PDF

Harmonogram czynności rekrutacyjnych - kliknij aby otworzyć

Sport uprawiany w oddziale sportowym - kliknij aby otworzyć

Informacja o egzaminie dla rodziców i uczniów - kliknij aby otworzyć

Złoty medal absolwenta Patryka Jakieły

Email Drukuj PDF

Nasz absolwent Patryk Jakieła, zawodnik IKN Górnik Iwonicz-Zdrój,  zdobył złoty medal na Ogolnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Biathlonie. Kliknij po więcej szczegółów.

W drugim dniu Patryk Jakieła zajął drugie miejsce w sprincie.

W pierwszym dniu sztafeta juniorów młodszych IKN Górnik Iwonicz-Zdrój zajęła trzecie miejsce.

Poprawiony: sobota, 27 lutego 2016 13:55

Zebranie rodziców uczniów klas III

Email Drukuj PDF

W poniedziałek 29 lutego 2016 o godz. 16.00 odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów klas III (dotyczy egzaminu gimnazjalnego). Miejscem zebrania będzie pracownia komputerowa (sala nr 55). Serdecznie zapraszam. Dyrektor, Jerzy Sroka

Zakończenie ewaluacji zewnętrznej

Email Drukuj PDF

Zawiadamiam wszystkich, a w szczególności Radę Rodziców i Samorząd Uczniowski, o zakończeniu ewaluacji zewnętrznej całościowej przeprowadzonej w naszym gimnazjum. Informuję również o możliwości zapoznania się z raportem z ewaluacji dostępnym w sekreariacie gimnazjum lub klikając w link raport z ewaluacji zewnętrznej całościowej

Projekt edukacyjny "Czy wszystkie dzieci dorastają tak samo?"

Email Drukuj PDF

W dniu 12 lutego 2016r.  w naszym  gimnazjum w ramach realizacji projektu edukacyjnego pt: „Czy wszystkie dzieci dorastają tak samo?” odbyły się zajęcia i prezentacje dla uczniów klas III szkoły podstawowej. Zajęcia poprowadzili uczniowie klasy IIa gimnazjum : Gabriela Korzeń, Agnieszka Borek, Weronika Turek, Weronika Starowiejska, Dariusz Jakieła, Łukasz Buczek, opiekunem projektu była p. Dorota Lorens.

Nasi gimnazjaliści mieli nie lada wyzwanie, ponieważ na pewien czas wcielili się w „skórę” dzieci z różnych stron świata. Młodsi koledzy mogli od mieszkanki Konga nauczyć się prostych zwrotów np. „hakunamatata”. Młoda Indianka opowiadała o budowie domów z gliny, wypieku pieczywa i tańcach indiańskich.  Eskimos z zapałem wyjaśniał techniki polowania na foki. Pięknie ubrana młoda dziewczyna z Indii tłumaczyła młodym gościom co to są „święte krowy”. O różnych nakryciach głowy kobiet w Arabii Saudyjskiej opowiedziała muzułmanka. Na koniec każdej z prezentacji były pytania i konkurs wiedzy połączone ze słodkimi nagrodami. Uczniowie klas II przygotowali dla swoich gości również pełną witamin przekąskę. Na pożegnanie był wspólny rytualny taniec afrykański i … wszystko co miłe musiało się zakończyć.

Dziękujemy uczniom klas III szkoły podstawowej wraz z opiekunami p. B. Trygar i M. Głodowską za przyjęcie zaproszenia oraz aktywny udział  w projekcie. 

Lubatowa za 100 lat - konkurs

Email Drukuj PDF
Polecam konkurs na portalu lubatowa.pl Jak widzisz naszą miejscowość za 100 lat? Pokaż jaką masz wyobraźnię, to właśnie dla Ciebie ...  http://lubatowa.pl/lubatowa-aktualnosci/921-konkurs-lubatowa-za-100-lat.html

Zlot z okazji Dnia Myśli Braterskiej

Email Drukuj PDF

W dniech 12- 14 lutego 2016 roku nasza drużyna uczestniczyła w ZLOCIE HARCERSKIM, który odbywał się w Krośnie w SP nr 6. Kadra  zorganizowała niezwykle dużo ciekawych zajęc, zapewniając naukę i rozrywkę na 3 dni pobytu harcerzy w tej placówce. W programie były: gra terenowa, pakiety warsztatów ( samoobrona, spotkanie z podróżnikiem, lodowisko, wizyta w Studio Radia Fara, rekonstrukcja historyczna, sztuka ognia, warsztaty z rekodzieła artystycznego), zabawy integracyjne,  karaoke, gry logiczne i sprawnościowe. 11 DH z Lubatowej zrobiła furorę prezentując się na "Balu karaoke" w kostiumach egipskich, przyniosło to efekt w postaci nagrody dla naszej drużyny. 

Składamy serdeczne podziękowania Kadrze za wspaniałą zabawę.

Walentynki

Email Drukuj PDF

"Moje serce cicho puka,
moje oko Ciebie szuka,
moje usta szepcą skromnie:
jeśli kochasz - napisz do mnie."
Twoja Walentynka

14 luty to jak każdy z nas wie "WALENTYNKI". W naszym gimnazjum z okazji tego dnia zorganizowaliśmy pocztę walentynkową. Wielu uczniów przekazało w ten sposób swojej "Ukochanej Osobie", co do niej czuje. Nasz korytarz szkolny oraz klasopracownie udekorowaliśmy również ogromną ilością czerwonych serduszek oraz pięknymi wierszami wyrażającymi miłość.

Projekt edukacyjny z języka niemieckiego

Email Drukuj PDF

W dniach 9-10.02.2016r. uczennice i uczniowie naszego gimnazjum pod czujnym okiem pani Edyty Przymusiak w ramach realizacji projektu edukacyjnego z języka niemieckiego zorganizowali "DEUTSCHTAG" czyli dzień języka niemieckiego. Uczestnicy projektu przygotowali sklepik z niemieckim jedzeniem, w którym nie zabrakło smakołyków, pączków i precelków.

Z pomocą "gościa z Niemiec" przeprowadzili lekcje języka niemieckiego dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej. Każde dziecko miało okazję w przyjemny sposób poznać tajniki tego języka. Podczas zajęć najmłodsi wykonywali specjalne ćwiczenia, nauczyli się przedstawiać po niemiecku, poznali także barwy flagi Niemiec, która znalazła się na ich policzkach. Nie zabrakło uśmiechu na twarzy. Dzieciom bardzo podobało się spotkanie z Gerdą.

W naszym gimnazjum został przeprowadzony konkurs z języka niemieckiego, którego zwycięzcą została IWONA BOREK uczennica klasy 1b. Otrzymała ona piękną nagrodę książkową oraz tytuł "Deutschfreak`a". Gimnazjaliści ubierając się w kolory Niemiec unikali odpowiedzi ustnych na lekcjach.

To wszystko wymagało dużego nakładu pracy, a wszystko po to, aby przynieść wiele radości i zachęcić do nauki języka niemiekciego uczniów naszej szkoły.

Strona 7 z 21