Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej

Budynek Szkoły

Gimnazjum Publiczne w Lubatowej oraz Szkoła Podstawowa w Lubatowej mieszczą się w jednym budynku.

#000000

Pomnik Poległych w Lesie Grabińskim

Wśród społeczności Iwonicza, Lubatowej i okolicznych miejscowości, pomimo upływu lat, wciąż żywa jest pamięć o Tych co zginęli w nierównej walce, o tych podstępnie zamordowanych.

#000000

Kościół z Pańskiego Działu

W Lubatowej możemy zobaczyć Piękny Kościół.

#000000

Miejsce poświęcone czci Jana Pawła II

Nasza szkoła nosi imię Jana Pawła II dlatego znajduje się kącik poświecony Papieżowi Janowi Pawłowi II

#000000

Budynek Szkoły

Budynek szkoły podstawowej i gminazjum w Lubatowej

#000000
http://gimnazjumlubatowa.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8890211.jpg
http://gimnazjumlubatowa.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8360532.jpg
http://gimnazjumlubatowa.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/3143733.jpg
http://gimnazjumlubatowa.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/6507394.jpg
http://gimnazjumlubatowa.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/9982491.jpg
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail

Konkurs Plastyczny Moje Boże Narodzenie

Email Drukuj PDF

W grudniu 2015 roku rozstrzygnięto konkurs plastyczny Moje Boże Narodzenie pod patronatem Starostwa Powiatowego w Krośnie. Uczennica naszego gimnazjum - Kasia Słyś, za wykonanie pracy bardzo oryginalną techniką, zdobyła wyróżnienie. Gratulacje Kasiu!!!

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Email Drukuj PDF

Wiktor Zając, uczeń klasy 1 b, zajął 1 miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek, który odbył się 14.01.2016 r. w Iwoniczu. Lokata ta jest szczególnie cenna, gdyż Wiktor podjął się uczestnictwa w konkursie pomimo choroby gardła. Serdeczne gratulacje i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Dzień Babci i Dziadka - zapraszamy

Email Drukuj PDF

WIGILIA 11 DH

Email Drukuj PDF

23 grudnia 2015 roku 11 DH spotkała się na uroczystej Wigilii. Wieczór wigilijny przygotował nasz przyboczny druh Krzysztof Matusik, a na miejsce spotkania wybrał salę remizy strażackiej. 

Jasełka w Gimnazjum

Email Drukuj PDF

22 grudnia w naszym Gimnazjum prezentowane były Jasełka wykonane przez harcerzy z naszej szkoły. Montaż pt. "Prosimy abyś narodził się w naszych sercach" to współczesne, osadzone w naszych realiach narodziny Dzieciątka Jezus. Harcerze wykazali się wspaniałą grą aktorską, śpiewem i grą na instrumentach. Nad całością przedstawienia czuwała drużynowa Ewa Staroń

Poprawiony: poniedziałek, 28 grudnia 2015 10:39

Betlejemskie Światełko Pokoju w Lubatowej

Email Drukuj PDF

alt21 grudnia 2015 roku w Kościele w Lubatowej przekazane zostało mieszkańcom wioski Betlejmskie Światełko Pokoju. Ogień z Betlejem przynieśli do Kościoła harcerze 11 DH, działającej prz naszym Gimnazjum w Lubatowej.

Wesołych Świąt

Email Drukuj PDF

Konkurs na świąteczny wystrój klasy

Email Drukuj PDF

Do 18 grudnia w naszym gimnazjum trwał konkurs na najpiękniejszy świąteczny wystrój klasy. 22 grudnia poznaliśmy wyniki. Ocenie podlegały: oryginalność, pracochłonność, estetyka wykonania i zgodność z tematem. Jury w składzie: przewodniczący -  p. Jerzy Sroka oraz członkowie - p. Marzena Giemzowska, p. Joanna Kleczyńska i p. Barbara Zając oceniło pracę poszczególnych klas i wyłoniło zwycięzców:

I miejsce - klasa 3 A

II miejsce - klasa 1 B

III miejsce - klasa 2 A i klasa 2 B.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy brali aktywny udział w przygotowaniu świątecznego wystroju sal lekcyjnych a zwycięzcom gratulujemy.  

Kalendarz gimnazjalny już jest

Email Drukuj PDF

W poniedziałek 21 grudnia 2015 roku na terenie naszej miejscowości rozpoczęła się sprzedaż szkolnych kalendarzy na 2016 rok. Kalendazre rozprowadzane są przez uczniów naszego gimnazjum. Zapraszamy do zakupu wszystkich chętnych mieszkańców Lubatowej. Dochód ze sprzedaży zasili konto Drużyny Harcerskiej oraz Samorzadu Uczniowskiego Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Lubatowej. 

Kiermasz Świąteczny

Email Drukuj PDF

Uczniowie Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II 20 grudnia 2015 roku uczestniczyli w IX Kiermaszu Świątecznym "W oczekiwaniu na Boże Narodzenie" zorganiowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu-Zdroju. Podczas kiermaszu prezentowane były ozdoby świąteczne, choinki, aniołki, świeczniki i stroiki bożonarodzeniowe przygotowane przez naszych uczniów, rodziców oraz nauczycieli. Dodatkowo można było zakupić przepyszne ciasta i ciasteczka upieczone przez uczniów i rodziców w domu. Uzyskane ze sprzedaży pieniądze przekazane zostaną na nagrody w konkursach organizowanych przez Samorząd Uczniowski. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie, rodzicom za ogromne wsparcie a wszystkim uczestnikom kiermaszu za obecność i miłą atmosferę.

Konkurs Fotograficzny "ZIMA"

Email Drukuj PDF

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na najpiękniejsze zdjęcie o tematyce zimowej.  Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Gimnazjum Publicznego w Lubatowej. Zdjęcia wykonane samodzielnie należy składać w formie elektronicznej u opiekunów Samorządu Uczniowskiego do 31 stycznia 2016 roku. Szczegóły konkursu zamieszczone są w Regulaminie. Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie.  Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. 

Strona 9 z 21