Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika „KOPERNIK”
.

kopernikKażdy członek społeczności kopernikowskiej: nauczyciel, uczeń i jego rodzic, pracownik administracji i obsługi jest człowiekiem wolnym, który świadomie wstąpił do tej społeczności i zdecydował się na jej współtworzenie. Jest on przy tym świadomy, że wolność ta - obok praw i przywilejów - niesie z sobą trud odpowiedzialności za dokonywane wybory.
.
.
Kierunki kształcenia:
Oficjalna strona internetowa: http://www.lo1.krosno.info.pl/index.php
.
Dane kontaktowe:
Liceum Ogólnokształcące nr I im. M. Kopernika
38-400 Krosno,
ul. Skargi 2
Tel.: 13 432 04 50
E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.