Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej

 II Liceum Ogólnokształcące im. Konstytucji 3 Maja „GUZIKÓWKA”
.

nabor.pcss.plW naszej Szkole oprócz wysokiej jakości nauczania i  stwarzania warunków do rozwoju talentów zapewniamy dobrą i przyjazną atmosferę pracy. Troszczymy się o każdego ucznia kierując się zasadą: „ Dobra szkoła nie produkuje geniuszy tylko zdrowe społeczeństwo”. W trosce o efekty kształcenia oferujemy nie tylko  bogaty repertuar kółek przedmiotowych przygotowujących do matury ( w latach 2005 – 2010 zdawalność matury na poziomie 99,5 %, czterokrotnie – 100 % ), ale także zajęcia  sportowe ( w 2007 r. II LO zdobyło tytuł najbardziej usportowionej szkoły ponadgimnazjalnej w Krośnie ), artystyczne, plenerowe warsztaty plastyczne, ekonomiczne, kółko „kultura europejska” i szereg innych.
.

.Kierunki kształcenia:
Oficjalna strona internetowa:  http://2lokrosno.strefa.pl
.
Dane kontaktowe:
 II Liceum Ogólnokształcące  im. Konstytucji 3 Maja
 38 - 411 Krosno
 ul. Kisielewskiego 18
 Tel/fax: 13 43 245 59
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.