Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej

 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika
.

budynek-szczepanik1Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie to jedna z największych szkół średnich na Podkarpaciu. W roku szkolnym 2010/11 w 32 oddziałach zdobywa u nas naukę 941 uczniów (dane z 10 lutego 2011 r.). Szkoła realizuje szeroką ofertę kierunków kształcenia (aktualne kierunki) w dwóch typach szkół: liceum ogólnokształcące (grupy fakultatywne - humanistyczne, społeczno prawne, ekonomiczne, medyczne, techniczne) i technikum (zawody - technik ekonomista, technik usług pocztowych i telekomunikacyjnych, technik handlowiec, technik technologii odzieży i od 1 września 2008: technik spedytor, technik obsługi turystycznej ).

.
Kierunki kształcenia:
.
TECHNIKUM:
LICEUM:
Oficjalna strona internetowa:  http://www.zsp1.fc.pl
.
Dane kontaktowe:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie
Podkarpacka 16
38-400 Krosno
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
13 4321681 / 013 4321682