Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica
/

budynek-mechZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 "MECHANIK" im. Stanisława Staszica w Krośnie to szkoła zawodowa sięgająca swoją tradycją do 1892 r. Przez wiele lat kształciliśmy i kształcimy na wysokim poziomie dla potrzeb lokalnych podmiotów gospodarczych oraz studiów technicznych na terenie całego kraju. Z czasem staliśmy się jedyną tego typu placówką w Krośnie i powiecie krośnieńskim, gdyż kształcenie oparliśmy na drogim, ale jakościowo najlepszym sprzęcie dydaktycznym.

.
Kierunki kształcenia:
.
TECHNIKUM:
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA:
Oficjalna strona internetowa:  http://www.zsp3.krosno.pl 
.
Dane kontaktowe:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5
38-400 Krosno
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
13 43-215-61