Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. II Armii Wojska Polskiego ”TURASZÓWKA"
.

szkolaqw1Wszechstronny rozwój fizyczny poza dużą i małą salą gimnastyczną, siłownią, boiskami do gier zespołowych umożliwia również stadion umiejscowiony w bezpośrednim sąsiedztwie szkoły, a także kryta pływalnia. W obiekcie krytej pływalni poza basenem z którego korzystają wszyscy uczniowie na zajęciach wychowania fizycznego i poza nimi mieszczą się także sale służące działalności wychowawczej, informacyjnej i kulturalnej. Również w budynku krytej pływalni mieści się tak zwana "sala marmurowa", popularne miejsce odbywania zabaw klasowych, półmetków, studniówek, spotkań teatralnych, koncertów itp.
.
Kierunki kształcenia:
.
TECHNIKUM:
Oficjalna strona internetowa: http://www.zsp5.krosno.pl 
.
Dane kontaktowe:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5
ul. Rzeszowska 10
38-404 Krosno
E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
E-mail samorządu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.