Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6
.

budowlanka011W kolejności powstało 5-letnie Technikum Budowlane o specjalności dokumentacja budowlana. Wielu absolwentów tego technikum, studiuje dzisiaj na Politechnice Krakowskiej, Politechnice Rzeszowskiej, AGH i innych uczelniach technicznych. Naszą chlubą jest autorski program nauczania w 5-letnim Technikum Budowlanym o specjalności: budowa obiektów ochrony środowiska. Mamy już pierwszych absolwentów-maturzystów o tej specjalności. Kończąc szkołę, wykonali prace dyplomowe, prezentując Obecny wyglšd szkoły - listopad '99bardzo ciekawe pomoce dydaktyczne: makiety, plansze, opracowania stanu środowiska naturalnego na naszym terenie.
.
Kierunki kształcenia:
..
TECHNIKUM:
Oficjalna strona internetowa: http://zsp6_krosno.republika.pl/ 
.
Dane kontaktowe:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6
ul. Lewakowskiego 27,
38-400 Krosno
13 432 02 36
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.