Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6
.

budowlanka011W kolejności powstało 5-letnie Technikum Budowlane o specjalności dokumentacja budowlana. Wielu absolwentów tego technikum, studiuje dzisiaj na Politechnice Krakowskiej, Politechnice Rzeszowskiej, AGH i innych uczelniach technicznych. Naszą chlubą jest autorski program nauczania w 5-letnim Technikum Budowlanym o specjalności: budowa obiektów ochrony środowiska. Mamy już pierwszych absolwentów-maturzystów o tej specjalności. Kończąc szkołę, wykonali prace dyplomowe, prezentując Obecny wyglšd szkoły - listopad '99bardzo ciekawe pomoce dydaktyczne: makiety, plansze, opracowania stanu środowiska naturalnego na naszym terenie.
Kierunki kształcenia:
..