Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej

Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. ks. Bronisława Markiewicza
.

katolik-krosnoKatolickie Liceum Ogólnokształcące w Krośnie powstało z inicjatywy Stowarzyszenia Przyjaciół Katolickiego Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Krośnie. Szkoła została wpisana do ewidencji niepublicznych szkół i placówek Kuratora Oświaty w Krośnie w dniu 2 czerwca 1997 r. pod numerem IX/97. Na wniosek organu prowadzącego, decyzją Kuratora Oświaty w Krośnie z dnia 2 czerwca 1997 r., szkoła otrzymała uprawnienia szkoły publicznej. Placówka miała siedzibę w budynku katechetycznym krośnieńskiej parafii farnej przy ul. Portiusa 6. Jako instytucja, szkoła rozpoczęła działalność w dniu 01.09.1997 r.
.
Kierunki kształcenia:
..
LICEUM:
Oficjalna strona internetowa: http://www.katolik.krosno.info  
.
Dane kontaktowe:
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. ks. Bronisława Markiewicza w Krośnie
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.