Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej

Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Iwoniczu Zdroju
.

szkola_nZespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich rozpoczął działalność w 1961 r. pod pierwotną nazwą Technikum Gospodarczego przekształcając się ewolucyjnie z istniejącego od 1945 r. w Iwoniczu Zdroju Gimnazjum Ogólnokształcącego. Dobre opinie pracodawców o absolwentach szkoły spowodowały, że liczba chętnych do podjęcia w niej nauki rosła z każdym rokiem.  Szkoła przyciąga kandydatów nie tylko dobrze wyposażonymi pracowniami do przedmiotów zawodowych i ogólnokształcących, ale również przyjazną atmosferą oraz możliwością zdobycia wysokich umiejętności zawodowych i życiowych w ramach zajęć praktycznych prowadzonych przez doskonale przygotowanych nauczycieli, absolwentów szkoły oraz praktyk zawodowych odbywanych w najlepszych hotelach w Polsce.
.
Kierunki kształcenia:
..
TECHNIKUM:
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA:
Oficjalna strona internetowa: http://www.zsgh.pl 
.
Dane kontaktowe:
Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Iwoniczu Zdroju
ul. Piwarskiego 19, 38-440 Iwonicz Zdrój
tel. (13) 437-54-31
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.