Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Iwoniczu Zdroju
.

szkola_nZespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich rozpoczął działalność w 1961 r. pod pierwotną nazwą Technikum Gospodarczego przekształcając się ewolucyjnie z istniejącego od 1945 r. w Iwoniczu Zdroju Gimnazjum Ogólnokształcącego. Dobre opinie pracodawców o absolwentach szkoły spowodowały, że liczba chętnych do podjęcia w niej nauki rosła z każdym rokiem.  Szkoła przyciąga kandydatów nie tylko dobrze wyposażonymi pracowniami do przedmiotów zawodowych i ogólnokształcących, ale również przyjazną atmosferą oraz możliwością zdobycia wysokich umiejętności zawodowych i życiowych w ramach zajęć praktycznych prowadzonych przez doskonale przygotowanych nauczycieli, absolwentów szkoły oraz praktyk zawodowych odbywanych w najlepszych hotelach w Polsce.
Kierunki kształcenia:
..